25.05.2017

Kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida?

25. mail 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-225. Lektor on Katri-Liis Reimann.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2017" seminaril 25. mail 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-225.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia seminari "Kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida?" lektor on Katri-Liis Reimann.

"Mis on sotsiaalne ettevõtlus ja selle peamised väljakutsed? Kuidas sotsiaalset innovatsiooni rakendada koostöös avaliku ja kolmanda sektoriga Euroopa sotsiaalsete ettevõtete näitel.
Kuidas tuvastada ja mõõta sotsiaalset mõju ning seega saavutada konkurentsieelist?"

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.