02.11.2017

02.11.2017 Lasnamäe Vene Gümnaasiumi eesti keele tund lasteaia metoodikakeskuse mängutoas

2 novembril 2017 külastasid Suur-Pae Lasteaeda projekti "Me õpime kõikjal" raames Lasnamäe Vene Gümnaasiumi 2. klaasi õpilased koos õpetaja Küllike Reitsnikuga.

Tallinna Suur-Pae Lasteaia eesti keele õpetajad Maria ja Olga tutvustasid lastele eesti keele metoodikakeskuse keelemänge, nagu "Elukutsed", "Aga mina", "Värvimäng", "Domino", Eesti 100 temaatikaga, "Tallina  vaatamisväärsused", "Nukud Tanja ja Bruno", "Toit".

Koolilapsed osalesid keelemängudes, nimetasid eesti keeles suve- ja talveriideid, Eestimaa tuntumaid kohti, värve, elukutseid, toiduaineid  ja vastasid küsimustele ohutust käitumisest, kasutades pilte. Lapsed olid aktiivsed ja tublid, neil oli mõnus mängida koos keelemänge ja tutvuda lasteaiaga. Külastus andis võimaluse korrata ja kinnistada erinevaid teemasid ja sõnu ning jälle tunda end väiksena.

Lasteaia eesti keele kui teise keele õpetajad ja Lasnamäe Vene Gümnaasiumi õpetaja Küllike Reitsnik pakuvad lastele erinevaid võimalusi igapäevatoimingutes õppimiseks ning kasutavad erinevad aktiivõppestrateegiaid. Õpetajad jagavad oskusi ja informatsiooni, kasutavad uusi tehnoloogilisi võimalusi.

Vaata pilte siit: