30.04.2021

Kuldkalakesed alistasid suukollid

Juba teist aastat järjest on Kuldkalakesed võtnud osa Suukooli poolt loodud kampaaniast “Suukool võitleb suukollidega!”.

Suukooli kampaania kestis 2020. a oktoobrist kuni 2021. a märtsini, kus laste ülesandeks oli anda õpetajale teada, kas nad pesid eelmisel õhtul ja sama päeva hommikul hambaid. Võime uhkusega teatada, et meie Kuldkalakesed olid väga tublid osavõtjad ning iga laps sai oma tubli töö eest kingituseks tunnistuse, kleepsu ja hambaharja.

Tänu kampaaniale on lastel paremini kinnistunud igapäevase hambapesu harjumus ning läbi erinevate õppekasvatustegevuste, katsete kui ka videomaterjali abil oleme tõstnud oma suutervise teadlikkust kui ka üleüldisi teadmisi tervise kohta. Üheks Kuldkalakeste vaieldamatuks lemmikvideoks on Suukooli hambapesulaul, mida lapsed innukalt ka kaasa laulsid.

Kuidas sellisele kingitusi täis päevale üks mõnus punkt panna? Eks ikka aktiivse ning lõbusa tantsuga. Selleks haarasid Kuldkalakesed oma unise Sõber Karu pesast ja üheskoos tähistati rahvusvahelist tantsupäeva (29.aprill) “Sõber Karu kutsub tantsima” video saatel.

Soovime kõigile aktiivset ning liikumisrõõmu täis kevade jätku!