22.08.2017

Kullatera lasteaed alustas uue hooga

Kullatera lasteaed tervitas esimesi uusi lapsi juba nädala eest, 15.augustil. Kuigi lasteaed ei ole juba aastaid pidanud kollektiivpuhkust, on uued lapsed ikka oodatud augusti keskpaigast.

Sellest õppeaastast on Kullatera lasteaias avatud kolm sõimerühma - Jaaniussikesed, Jaanimardikad ja Liblikad. Päris palju tuli lasteaia sõimerühmadesse neid lapsi, kellel juba õde või vend Kullateras käib või siis on aastate jooksul käinud ja juba kooli läinud. Sellel aastal võtsime üle pika aja jälle sõimerühma vastu päris väikeseid lapsi, kes on vanuselt alles pooleteise aastased. Meie lasteaed pakub lapsevanematele võimalust laste harjutamisperioodil ka ise rühmas viibida, seda kasutatakse viimasel ajal aina rohkem. Selline lasteaias viibimine aitab kiirendada usalduse tekkimist ja toetada laste kollektiiviga harjumist.

Tavapäraselt pakume nendele lastele, kellel juba üsna pea koolitee jalge all võimalust käia soovi korral lasteaias kuni augusti lõpuni. Nii saavadki suuremad lapsed toetada kõige väiksemaid.

Uusi lapsi tuli ka üksikutele vabadele kohtadele erinevas vanuses aiarühmades. Eelmise aasta sõimerühmade lapsed liikusid edasi uutesse rühmadesse ja on nüüd juba noorema aiarühma lapsed. Siginat - saginat ja uudistamist jätkub mõlemasse majja.

Suve jooksul oleme renoveerinud Magdaleena 11 maja Kullapaide rühma mänguruumi, esiku ja nõudepesuruumi, asendanud esikuruumis kapid rõõmsavärviliste avatud nagidega.

Planeeritud õppetegevusega alustame septembri kuu algusest ja koolieelikute loovustoaga alates 11.septembrist.