22.04.2022

Kullaterade jüriööjooks #südamekuu

Aprill on üle-eestiline südamekuu ja selle kuu läbivaks teemaks on jätkuvalt liikumine, mis on parim viis ennetada südamehaigustesse haigestumist.

Tallinna Kullatera Lasteaed kuulub TEL lasteaedade perre ja meie suund on liikumine. Armastame liikumist ja osaleme nii laste kui töötajatega erinevatel rahvaspordiüritustel juba aastaid. 

Tulemas on Jüriöö ülestõusu aastapäev, mida sellel aastal tähistame laupäeval koos peredega matkates Saku rabametsa terviserajal. 

Jüriöö meenutamiseks on ikka erinevates kohtades teatejooksu joostud. Nii otsustasid Kullaterad selle aasta ülelasteaialise jüriöö jooksu kõikidele lastele ja töötajatele korraldada A. Le Coq Arena sisehallis, mille kasutamist saime proovida esmakordselt.

Seitsme aiarühmaga ühist rongkäiku alustasime lasteaia eest. Sisehallis viisime liikumisõpetaja Merike Tali juhendamisel läbi südamekujulise soojendusvõimlemise. Kõikide rühmade etteasted toimusid pendelteatejooksu vormis. Eriilmelised teatepulgad olid iga rühma enda poolt meisterdatud. 

Jooksuüritus pakkus rõõmsa elamuse nii suurematele kui ka väiksematele. Lõpetuseks tegi etteaste Kullatera personal. 

Aitäh aktiivsetele kullateradele!

Aitäh Katrin Lagerestile, FC Flora kogukonnajuhile, kes andis Kullatera lasteaiale võimaluse sisehalli ürituseks kasutada.  

Allikas: Tallinna Kullatera Lasteaed

Uudise rubriigid: