20.02.2019

Kullerkupu lasteaia muusikaõpetaja andis välja järjekordse raamatu

Tallinna Kullerkupu Lasteaia muusikaõpetajal Sirje Lukel ilmus veebruaris 2019 uus raamat – „Kõige väiksema lapse lauluraamat”.

2015. aastal valmis tal laulukogumik „Kõige väiksema lapse lauluraamat” esimene osa. Kuna kogumikule oli suur nõudlus ja õpetajal endal palju pakkuda, valmiski samal teemal järgmine kogumik.

Uus laulik sisaldab kokku 48 laulu, näpu, käe- ja rütmimängu. Kõik lood on sündinud Kullerkupu lasteaias lastega tegutsedes ja lauldes. Väikestele laulusõpradele leidub mitmeid toredaid laule loomadest, lindudest, aastaaegadest, kodumaast, jõuluajast. Laulikus olevad lood sobivad 25aastastele lastele, samuti lastele, kelle emakeel ei ole eesti keel.

Kogumikus olevatele lauludele on loodud fonogrammid, mida saab kasutada laulude saateks, muusikategevuses ja hommikuringis.

Õpetaja Sirje Luke on andnud välja ka teisi raamatuid. Sügisel ilmus tal raamat „Head käed ja head jalad”, mis sisaldas mitmesuguseid näpu- ja käemänge. Salme Kultuurikeskuses toimunud konverentsil viis autor läbi samateemalise õpitoa oma ametikaaslastele.

Kullerkupu lasteaiapere rõõmustab valminud kogumiku ja oma toreda loomingulise muusikaõpetaja üle. 

Karin Pero, Tallinna Kullerkupu Lasteaia õppealajuhataja

Uudise rubriigid: