27.05.2021

Kullerkupu lõpupidu

Eile, 26.05.2021, toimus Pirita lasteaia Kullerkupu rühma lõpupidu...

Tavaliselt on lõpupeo päeval raske leida autole parkimist ning saal puupüsti rahvast täis. Sel korral oli aga päev rahulikum ning kulges mõnusas rütmis. Saal oli eelmisel päeval ilusti ära kaunistatud ning peo peaproovidki tehtud.

Kullerkupu rühma lõpupidu algas täpselt kell 10.00 lastevanematele läbi YouTube live streamingu kanali. Liikumisõpetaja Heili Heinaste oli kokku pannud vahva video Kullerkupu lastest, kus nad koos tantsisid ja said näidata oma oskusi erinevatel aladel - näiteks mustkunst, rulluisutamine, laulmine, hüppenööriga hüppamine jne. Edasi järgnes pidulik aktus juba otse saalist.

Lapsed laulsid, lugesid luuletusi ja tantsisid ning seda tänu muusikaõpetaja Esta Ivaskile ja rühmaõpetajatele Anu Niinsalule ja Kristiina Treulich-Trubetskile. Õpetajad ja direktor pidasid kõned ning kätte anti Pirita lasteaia meenutuskiri, raamat "Tohuvanohu", pildialbum ja lilled. Aktus lõppes suure pildistamisega, sest kõik sõbrad tuli ju fotodele jäädvustada, ning tordisöömisega.

Lapsevanemad olid peol kohal läbi laste joonistatud perepiltide, mis olid saali toolide külge kinnitatud, ning muidugi läbi veebikaamera.

Kullerkupu lapsed pidid peale pidu väljasõidule Paukjärve matkarajale minema, kuid seoses halva ilmaga lükati see edasi järgmiseks nädalaks.

Täname kõiki - Heili Heinaste, Esta Ivask, Anu Niinsalu, Kristiina Treulich-Trubetski, Leeli Potisepp, Kullerkupu lapsed ja lapsevanemad - , et olete lasteaia aja teinud toredaks ja tarkuste rohkeks!

Kullerkupu lastele soovime vahvat kooliteed!

Helina Aaboja
Pirita lasteaia õppealajuhataja