01.09.2016

Kullo avab uue õppeaasta 70 huviringiga

Tallinna Huvikeskuses Kullo saab algaval õppeaastal osaleda rohkem kui 70 huviringi töös. Ringid jaotuvad viide valdkonda: kunst ja käsitöö, muusika, tants, tehnika, üldkultuur ja loodus.

Kunsti ja käsitöö valdkonnas tegeletakse fotograafia, graafika, joonistamise, maalimise, keraamika, klaasimaali, meisterdamise, skulptuuri, voolimise, moekunsti ja õmblemisega. Uuena lisandub tänavu meisterdamise ja disaini huviring. 

Muusikahuvilistele pakutakse pilliõpet akordioni, flöödi, kandle, kitarri, klaveri, puhkpillide (klarnet, metsasarv, tromboon, eufoonium ja tuuba), trummi, ukulele ja viiuli erialal. Samuti on võimalik osaleda  instrumentaalansambli Sõleke, ansambli Piibar ja Kullo puhkpilliorkestri tegevuses. Lauluoskust saab arendada Kullo poistekooris, kooristuudios Ellerhein ja Raduga (vene õppekeelega), klassikalise laulu õppes või käesoleval aastal avatavas pop-jazzlaulu huviringis. Mudilaste  muusikalise ettevalmistusega tegelevad Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud,  laulustuudio Sinilill, väikeleaste loovusring  ning mudilaste muusikaring (vene õppekeelega). 

Üldkultuuri ja looduse valdkonnas tegutsevad ABC-stuudio, kalastusring, loodusring, mõttemängude ring, soome keele ja kultuuriring, teatriring ning väikelaste loovusring. Tänavu lisandub sellesse valdkonda ka mudilastele mõeldud laste jooga. 

Tantsuõpetuse jagamist jätkavad Kullo tantsuansambel Sõleke ja KT-stuudio. 

Tehnikahuvililistel on valida autoringi, elektroonika ja robootika, IT- ja arvutiringi, laevamudelismi, lennu- ja raketimudelismi, meisterdamise, puutöö ja disainiringi, motoringi ning robotiehituse vahel. 

Regulaarse õppetööga alustatakse (sõltuvalt huviringist ja grupist) septembri esimesel nädalal. Registreerimine jätkub internetipõhiselt www.kullo.ee.

 

Lisainfo telefonil 6646 109 või www.kullo.ee

 

Kairi Kaugema
Tallinna Huvikeskus Kullo 
direktori asetäitja noorsootöö alal

Uudise rubriigid: