12.09.2016

Kullo kutsub uutesse huviringidesse

Tallinna Huvikeskus Kullo avab alanud õppeaastal kolm uut huviringi: laste jooga, meisterdamine ja disain ning pop-jazz laul.

Laste jooga on mänguline ja liikuv üldfüüsist arendav tegevus, kus jutustuse saatel võetakse erisuguste loomade, esemete või tunnete kujusid, mis tegelikult ongi traditsioonilised jooga asendid. Jutustusse sisseelamine ergutab kujutlusvõimet ja teeb joogatunni mudilastele lõbusaks loominguliseks mänguks.

Huviring on lastele vanuses 3-4 eluaastat koos vanematega. Tunnid õpetaja Ester Kokkota juhendamisel toimuvad neljapäeviti kell 18.00-18.45.

Meisterdamise ja disaini ringi on oodatud leidlikud lapsed vanuses 9-14 eluaasat, kellele meeldib joonistada, fantaseerida, asju välja mõelda ja meisterdada. Selleks õpitakse oma mõtteid ja ideid paremini väljendama, selgemalt ja oskuslikumalt vormistama, leidma eri variante ja arendama neid esimesest kavandist kuni valmis graafilise kujunduseni või disainitooteni – trükise, käsitöö- või tarbeesemena.

Tunde juhendab õpetaja Tiit Kivistik, need toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14.30-16.00.

Pop-jazz laulu ring on mõeldud kõigile neile, kellele meeldib laulda ning soovivad arendada oma lauluoskust ja häält. Õpetaja on Kaia Oidekiv.

Alanud õppeaastal saab Kullos osaleda rohkem kui 70 huviringi töös kunsti ja käsitöö, muusika, tantsu, tehnika, üldkultuuri ja looduse valdonnas.

Registreerimine vabadele õppekohtadele jätkub internetipõhiselt www.kullo.ee .

 

Kairi Kaugema

Tallinna Huvikeskus Kullo
direktori asetäitja noorsootöö alal
6646 105

Uudise rubriigid: