01.11.2016

Kultuurikatlas toimub kõigi aegade suurim Taimetoidumess

5. novembril kell 11–17 leiab Tallinna Kultuurikatlas juba kuuendat aastat järjest aset Baltimaade esimene ja suurim veganfestival. Sel aastal osaleb messil üle 100 ettevõtte ja organisatsiooni.

Käesoleva aasta messil osaleb üle 100 ettevõtte ja organisatsiooni, kes tutvustavad ja müüvad laias valikus taimetoitu, eetilisi kaupu, riideid ja kosmeetikat, jagavad infot, ideid ning teevad häid pakkumisi. Kohapeal toimuvad huvitavad loengud nii kohalike kui ka välisesinejatega, filmiesitlused ja Kultuurikatla Toidulabor. Taimetoidumessi korraldavad MTÜ Eesti Vegan Selts, MTÜ loomade eestkoste organisatsioon Loomus ja MTÜ Loomade Nimel. 

Päev enne Taimetoidumessi ehk 4. novembril korraldab Loomus messi raames Tallinna Õpetajate Majas loomaõigusluse konverentsi „Loomaõiguslus akadeemias ja aktivismis: teadmised ja tegutsemine loomade heaks“. Konverentsile saab registreerida hiljemalt 1. novembril aadressil info@loomus.ee

Taimetoidumessi toetavad Tallinna Kultuurikatel, kodumaine ökoloogiliste puhastustoodete tootja Mulieres, Rootsi kaerajookide tootja Oatly ja interjöörikujundaja Space Productions.