17.05.2021

Kultuurikeskuse Kaja juures muutus liiklusskeem

Seoses Kultuurikeskusesse Kaja vaktsineerimiskeskuse rajamisega muudeti ümbruskonna kvartalisiseste teede liiklusskeemi ja osad teed muudeti ühesuunaliseks.

„Kultuurikeskuse Kaja parklasse pääseb õueala kaudu, mistõttu kutsume vaktsineerimisele tulevaid inimesi kasutama eelkõige ühistransporti“ ütles linnaosa vanem Lauri Laats. Ta lisas: “Otse Kultuurikeskuse taga asub Kadaka Põhikool, kus õpivad erivajadusega lapsed, mistõttu muutsime ohutuse tagamiseks alates laupäevast Kaja ümbruse liiklusskeemi.“

Vaktsineerimise parklasse jõudmiseks tuleb sõita ümber Kultuurikeskuse Kaja, sissesõit E. Vilde teelt paremalt poolt keskust. Parklast saab väljuda ainult vasakule ja hoonete vahele vasakule keerates tagasi E. Vilde teele või edasi sõites saab õuealalt väljuda Akadeemia teele. Nii sissesõidutee kui suur osa väljasõiduteest (kuni hargnemiskohani) on ohutuse tagamiseks muudetud ühesuunaliseks. Paigaldatud on märgid liikluskorralduse muudatuste kohta ja vajadusel aitavad liiklust ja parkimist korraldada MuPo ametnikud.

Vaktsineerimisele tulijatel on palutud saabuda võimalikult täpselt, et parklas kohta võimalikult vähe aega kinni hoida ja kontaktide vähendamiseks keskuses. Parkla tavakasutajad, sh linnosavalitsuse töötajad on suunatud mujale parkima.

„Me jälgime olukorda ning vajadusel korrigeerime liiklusskeemi. Samuti jääme lootma nii mustamäelaste kui vaktsineerima tulijate rahulikkusele ja viisakale liikluskultuurile,“ ütles linnaosa vanem Lauri Laats.

Kaja_liiklusskeem.jpg

Uudise rubriigid: