16.03.2017

Kultuurikeskuses Lindakivi toimus gümnasistide ball

Kolmapäeval, 15.märtsil toimus Kultuurikeskuses Lindakivi gümnasistide ball, millest võtsid osa 50 Lasnamäe abiturienti. Ürituse eesmärgiks oli tutvustada gümnasistidele ballil käitumise reegleid, demonstreerida mõningaid ballitantsu numbreid, tutvustada klassikalist muusikat.

Tervituseks sai sõna Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Oksana Jalakas, kes märkis, et noortele peaks korraldama rohkem selliseid üritusi „On väga oluline meeles pidada oma esivanemate kultuuri ning tavasid.  Sellised üritused annavad võimaluse nautida klassikalist muusikat, saada selgeks ballil käitumise reegleid ning tantsida valssi ning poloneesi,“ sõnas Oksana Jalakas.

 Ballil oli korraldatud osalejatele meisterklass, kus noortele tutvustati  põhilisi valsi ja poloneesi tantsusamme, toimus ka väga huvitav komplimentide konkurss ning olid esitatud romansid. Lõpetuseks valis žürii parima paari ning kaunima daami ja galantsema kavaleeri.

Balli lõpus ootas kõiki väike, kuid maitsekas furšett.

Kohal olid esindajad  Läänemere Gümnaasiumist, Pae Gümnaasiumist, Linnamäe Vene Lütseumist, Mahtra Põhikoolist ja Lasnamäe Gümnaasiumist.