03.09.2020

Künnapuu tänaval algas remont

Pirital Künnapuu tänaval lõigul Saare tänavast kuni Kuslapuu tänavani tehakse taastusremonditöid. Tööd kestavad septembri lõpuni.

“Taastusremondi käigus lammutatakse olemasoleva sõidutee ja mahasõitude katend ning uuendatakse tee asfaltkate. Vanad kaevupäised asendatakse uute ujuvate kaevupäistega ja tehakse haljastustöid. Samuti eemaldatakse vana künnis ja selle asemele rajatakse liikluskünnis, mis on vastupidavam ja tagab sujuvama liikumise,” sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Ta tõi esile, et tööde hulgas on peale tänava asfalteerimise ka kinnistutele mahasõitude asfalteerimine. 
„Teeremondi eesmärk on parandada liiklusohutustja suurendadasõidumugavust ning pikendada tee eluiga,” selgitas Liinat.

Kiire tempoga
Tööde lepinguline tähtaeg on 30. oktoober, kuid ehitaja lubab töödega ühele poole saada septembri lõpuks. Liiklus tänaval on ka remondi ajal avatud kohalikele elanikele ning pääste- ja jäätmeveoautodele. Parkimine tänaval on keelatud kella 8-st kuni kella 18-ni. “Palume elanikel järgida ajutist liikluskorraldust ja liiklusmärke ning palume mõistvat suhtumist, sest teetööd tekitavad ajutist ebamugavust. Et töödega võimalikult kiiresti valmis saada, tehakse töid ka nädalavahetustel,” sedastas linnaosavanem.
Künnapuu tänava taastusremonditöid teeb Tee ja Tee OÜ Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel. Tööde lepinguline maksumus on 184 000 eurot.

Uudise rubriigid: