17.09.2020

Kuremäe reis edasi lükkatud!!

Mul on siiralt hea meel, et Mustamäe Linnaosa Valitsuse korraldatud ja 20. septembriks 2020 plaanitud tasuta ekskursioon Kuremäe kloostrisse on olnud meie linnaosa elanike seas nii populaarne. Nii selle kui eelmise reisi puhul täitusid kõik kohad ekskursioonibussides paari tunniga!

Registreerimisel kinnitasime Teile, et Mustamäe Linnaosa Valitsus järgib väljasõidu korraldamisel ja läbiviimisel kõiki Terviseameti soovitusi ja võtab kasutusele kõik vajalikud ennetavad meetmed: mõõdame kõikidel reisijatel enne väljasõitu kontaktivabalt kehatemperatuuri ning haigusnähtudega reisile soovijaid bussi ei lubata, samuti on reisi ajal kõikidele osalejatele tagatud tasuta kaitsemaskid, -kindad ja desovahendid. Siiski möönsime, et hindame Covid-19 leviku olukorda jooksvalt ning, kui reisi eel selgub, et selle korraldamine on liialt riskantne, siis lükkame reisi edasi.
Terviseameti 16. septembri statistika järgi lisandus Eestis ööpäevaga 36 (avastatud) nakatunut. Nakatunute arv on mitte küll järsus, kuid siiski pidevas kasvutrendis. Võrdluseks: 10. septembril, kui me registreerimise kuulutuse kokku panime, oli avastatud nakatunute statistika 15 inimest ööpäevas.
Võttes vastutust Teie ja Teie lähedaste tervise eest, oleme otsustanud meie reisi edasi lükata (mitte tühistada!) turvalisemasse aega. Juba registreeritud inimesed ei pea järgmisele reisile, st asendusreisile eraldi registreeruma – garanteerime Teile koha varasema registreeringu alusel ning anname Teile aegsasti teada asendusreisi toimumise kuupäeva. Kuigi me ei oska praegu asendusreisi täpset kuupäeva öelda, siiski kinnitan, et see toimub samuti puhkepäeval ja sama reisikava järgi (Tallinn-Rakvere-Kuremäe-Toila-Valaste-Tallinn) ning samade suurepäraste giidide juhtimisel.
Ma loodan, et Te mõistate meie otsust hoida Teie ja Teie lähedaste tervist ning reis edasi lükata. Kinnitan Teile, et tasuta asendusreis toimub ja Teie osalemine sellel on kindel.
Soovin Teile ja Teie lähedastele tugevat tervist! Olge hoitud!
Austusega
Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: