01.11.2021

Kutse kandideerima konkursile Rimi Baltic Sustainability Awards

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik kutsub ettevõtjaid konkursist osa võtma. Registreerimine on avatud kuni 5. novembrini.

Üha sagedamini seisame silmitsi väljakutsetega inimkonna poolt keskkonnale tekitatud olukordades, sellepärast on üha olulisem suunata innovatsiooni, tehnoloogilist arengut ja muutusi teenima jätkusuutlikke eesmärke.

Oleme liitunud innovatsioonile keskendunud konsultatsioonibüroo Helve korraldatud algatusega Rimi Baltic Sustainability Awards – esimene kõigis Baltimaades toimuv konkurss, kus pärjatakse ettevõtteid, organisatsioone ja üksikisikuid, kes on loonud uuenduslikke lahendusi või rakendanud oma tegevuses kestlikkuse põhimõtteid, panustades rohelisemasse homsesse.

Kutsume ka teid selles kaasa lööma! Registreeruge ja jagage oma edusamme jätkusuutlikkuse vallas, et teie saavutused saaksid olla teistele eeskujuks!

Registreerimine on avatud kuni 5. novembril. Taotlusi saab esitada kolmes kategoorias:

🌱 keskkonnamõju – suurtele, keskmise suurusega ja väikestele ettevõtetele, organisatsioonidele ja avaliku sektori asutustele;

💡 roheinnovatsioon – ettevõtetele ja idufirmadele;

🌪 muutuste saadikud – eraisikutele.

Parimad selgitab välja rahvusvaheline ekspertidest koosnev žürii, kasutades metoodikapartneri Plan A välja töötatud hindamismetoodikat.
Võitjad kuulutatakse välja 9. detsembril, konverentsi Future Forum lõpus toimuval auhinnatseremoonial.

Lisateavet konkursi kategooriate, osalemiskriteeriumide ja osavõtutingimuste kohta leiate veebilehelt https://www.balticsustainabilityawards.eu/.
Konkursil osalemine on tasuta.

Uudise rubriigid: