30.10.2020

Kutse: tule osale projektis "Vanalinna maitseelamused"

Head vanalinna ettevõtjad! Sel aastal toimuvad jõulud vanalinnas kaasavamalt ja laiahaardelisemalt kui kunagi varem. Tallinna linn valmistub turunduskampaaniaks, et kutsuda nii tallinlasi kui eestimaalasi jõuluaegset Tallinna avastama. Kampaania põhifookus on vanalinnal.

Paneme Tallinna linna ja vabatahtlike toitlustusettevõtjatega seljad kokku ning astume välja ühise eesmärgi nimel, et kohalikele inimestele tutvustada jõuluperioodil vanalinna toiduasutuste võlusid ning kvaliteeti.

Vabatahtlike toitlustusettevõtjate initsiatiivil ja Tallinna linna toel on valminud kolmeosaline projekt „Vanalinna maitseelamused  - tule, meki, avasta vanalinna maitseid", kus kutsume kõiki kaasa lööma. Osalemine on tasuta. 

Jõulukampaanias kaasalöömiseks pakuvad projektiga liitunud restoranid/kohvikud/kõrtsid külastajatele erinevaid maitseid/töötubasid/jõulumenüüsid perioodil 19.11.2020-10.01.2021.

Vanalinna Maitseterännak, koosneb kolmest osast ja võimalik on kaasa lüüa kas ühes või kõigis osades:

  • Vanalinna maitserännak: Iga koht pakub nö oma signatuuri – just talle iseloomulikku maitserännakut. Kasutage ainult fantaasiat ja mõelge, mis võiks olla just see unikaalne asi, et kliente köita ja panna nad kohta sõpradele soovitama ja tagasi pöörduma. Ainus eeldus on, et Vanalinna maitserännak maksab 5,00 €.
  • Vanalinna suur jõulumenüü: See on hea võimalus oma menüüst välja tuua parim jõulumaitse – kas eelroog, pearoog või magustoit. Või miks ka mitte kõik 3 jõulurooga. Igalt restoranilt laekuv jõulumenüü koondatakse ühes suureks ühismenüüks „Vanalinna suur jõulumenüü“
  • Töötoad: Osaleda saavad kohad, kes pakuvad töötubasid.

Kampaaniaga on seotud ka templikaart ning tempel. Igal kohal on oma tempel, mille ta templikaardile lisab, kui külastaja on ostnud kas Amps/Lonks või Vanalinna maitserännaku toote. Templikaardile 10 templit kogunul on võimalik võimalik osaleda loosis, kus auhinnad on toitluskohadelt. 

Vanalinna maitseelamuste projekte turundatakse Ettevõtlusameti turismiosakonna (VisitTallinn) poolt.

Täpsem info projekti sisu kohta on lisatud failis.

Oma osalemissoovist (Vanalinna maitserännak, Vanalinna suur jõulumenüü, töötoad) palume teada anda hiljemalt 3. novembriks kell 10.00. Selleks palume täita ankeet, mis on leitav siit 

Täpset infot pakutavate maitseelamuste ( Vanalinna suur jõulumenüü), töötubade ja väljapandavate loosiauhindade kohta ootame  hiljemalt 9. november kell 10.00. Selleks palume täita  ankeet, mis on leitav siit  

Jääme ootama rohket osavõttu. Mida rohkem on erinevaid osalejaid, siis seda mõjusam on tulemus! 

Küsimuste korral palun võtke ühendust joulud@tallinnlv.ee , telefon 6404227 

Lisaks, kutsume üles toidukohtade sissepääsusid vanalinnas jõulumeeleolu loomiseks vastavalt kaunistama, kuid tuletame meelde, et loovlahendused tuleb kooskõlastada Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitsega. 

Dear entrepreneurs! 

The city of Tallinn together with initiative group of food service providers in the Old Town are inviting  all food service providers (restaurants, bars, cafes) in the Old Town to participate and join the project “Taste experiences of the Old Town”. 

The project involves two initiatives: Tastes of the Old Town and Old Town big Christmas Menu

The project will run between 19.11.2020-10.01.2021 

This project will be implemented in cooperation with food service providers in the Old Town and the City of Tallinn.

If you would like to receive additional information in English, please let us know by replying to this e-mail joulud@tallinnlv.ee .

Loe Vanalinna maitseelamused 19.11.2020-10.01.2021 kirjeldust siit.