01.02.2016

Laagna lasteaed-põhikooli tunnustati Eesti Unistuste Tööandja konkursil

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool sai Eesti Unistuste Tööandja konkursi žürii tunnustuse avaliku sektori kategoorias. Parimad kuulutati välja 28. jaanuaril 2016 Unistuste Tööandja konverentsil Mektorys.

Konkursi võitjaks tunnistati Teaduskeskus AHHAA. Finaali pääsesid veel Pipedrive, Statoil Eesti, PricewaterhouseCoopers.

Ettevõtete allkategoorias valiti parimaks müügitarkvara arendaja Pipedrive. Avaliku sektori kategoorias finalisti ei selgitatud, lisaks Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikoolile tunnustati ka Ida-Tallinna Keskhaiglat.  

Konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits tõi välja võitjate peamised tugevused, mida tasub tähele panna ka teistel tööandjatel.  

  • Neile on omane kaasata organisatsiooni arengusse võrdselt nii juhatus, nõukogu kui iga väiksemagi rolliga töötaja.
  • Nad maksavad alati õigeaegselt korralikku palka ja pakuvad lisatasu teenimise võimalusi.
  • Nad pakuvad ausat ja lõpuni läbipaistvat palgakujunemise, töökoormuse ja karjääri tegemise infot, mis tagab kõrge motiveerituse.
  • Nad korraldavad ühist tööd ja puhkust selliselt, et see sulataks inimesi kokku ja tekitaks tugeva meeskonnavaimu nii tööl kui tööväliselt.
  • Nad toetavad töötajate isiklikku arengut, võimaldades nii palgalisi vabu päevi, tööreise, paindlikku töölkäimise graafikut kui tööd kodukontorist.
  • Nad toetavad töötajate pereväärtusi, julgustavad oma töötajaid tööle kaasa võtma nii lapsi kui koduloomi.
  • Nad on jõuliselt ja teadlikult arendamas multikultuurset töökeskkonda, kaasates inimesi eri riikidest ja eri keeltest.


Unistuste Tööandja 2016 žüriisse kuulusid Lauri Tabur (praegu Pindi Kinnisvara AS tegevjuht,  „Unistuste tööandja 2013“ võitja Sisekaitseakadeemia rektorina), Anneli Ohvril (EV 100 turundus- ja kommunikatsioonijuht), Häli Mändmaa (LHV Pank AS personalijuht, „Unistuste tööandja 2014“), Ene Olle (PARE tegevjuht), Renita Käsper (CV Keskuse värbamisosakonna juht).

Lisainfo: Anu-Mall Naarits: 50 79441

Uudise rubriigid: