18.09.2017

Läänemere gümnaasium korraldas huvialade laada

Tallinna Läänemere Gümnaasium korraldas 8. septembril 2017 juba teist korda huvialade laada, kus tutvustati noortele, lastele ja lastevanematele vaba aja võimalusi Lasnamäel.

Ürituse avasid Lasnamäe linnaosavanem Maria Jufereva ja kooli direktor Deniss Presnitsov, kes soovitasid õpilastel oma vaba aja sisustamiseks leida huvitava tegevuse, mis kaunistaks igapäevast elu ja pakuks erksaid emotsioone.

Kontserdil esinesid erinevad kollektiivid, kes näitasid, mida võib saavutada, kui pühendada ennast huvitavale harrastusele. Igal külalisel oli võimalus ennast proovile panna erinevates tegevustes ja tutvuda ringide tingimustega.

Tänavusest üritusest võttis osa 35 huvialaklubi. Nende seas olid: SK Noorus (floorball), kooli võrkpallisektsioon, Pirita aerutamisklubi, CFC suusakool, spordiklubi „Sofron“ (poks), Eesti Taekwondo Liit, spordiklubi IREM (vehklemine), FCJ Tallinn (jalgpall), Street Workout (tänavavõimlemine), SK „Akvalang“/daiving/, spordiklubi „Swan Nest“ (ujumine), Golden Lotus Club (kung-Fu), EDU DO (maadlus), spordiklubi „Meihua“ (WingTchun, Kung-Fu maadlus), MTÜ Lasnamäe Huvikool, Tallinna Kanutiaia Noortemaja, Tallinna Tondiraba Huvikool, Skautide klubi „Siil“, Eesti Lauahoki Liit, MTÜ Stuudio „Joy“ (tants), Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, College ART School English, Lasnamäe Huvikool, ISMAT CLUB (robotitehnikaring).

Laadale olid kutsutud ka noorsoopolitsei töötajad, politseinikud koertega, tuletõrjujate brigaad ja Punase Risti töötajad, kes tuletasid külalistele ja õpilastele meelde ohutusreegleid ja käitumisnorme tänaval. Külalisi rõõmustas politseinik lõvi Leo, kellega koos sai pildistada. Laadajuht oli tuntud näitleja Igor Jermakov. Laadal tõstis tuju ka kooli Süda.

Üritust külastasid Tallinna Pae Gümnaasiumi ja Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi õpilased ning Lasnamäe elanikud, kokku umbes 1800 inimest.

Kool tänab abi eest Lasnamäe linnaosa valitsust ja Lindakivi Kultuurikeskust, samuti ürituse organisaatoreid.

Vaata lähemalt: https://www.facebook.com/tvn.Estonia/

 

Deniss Presnetsov
Direktor
Tallinna Läänemere Gümnaasium
675 0580

Uudise rubriigid: