14.05.2021

Lapsevanemate virtuaalkool lõpetas teise eduka hooaja

Kesklinna valitsuse ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi menuka ühisprojektina korraldatud virtuaalloengute sari lõpetas sel nädalal oma teise hooaja.

„Mõlemad hooajad olid edukad, eesti- ja venekeelsetele loengutele registreeris end kokku üle kahe tuhande lapsevanema, kes esitasid lektoritele üle kahesaja küsimuse. Projekt pälvis ka linna haridusameti tunnustuse. Rääkisime laste vaimsest tervisest ja nende toetamise võimalustest, pingetest, toitumisest, aga ka erinevatest nüüdisohtudest – olgu nendeks siis mõnuained või nutiseadmete liiga aktiivne kasutamine,“ kommenteeris Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Loengud toimusid veebipõhiselt ja olid kuulajatele tasuta. Sihtrühmana nähti eelkõige 7.-12. klassis käivate Kesklinna õpilaste vanemaid, kuid oodatud olid teisedki. Loengud on järelvaadatavad kõigile soovijatele kuni 1. juunini Kesklinna valitsuste YouTube’i kanalil: shorturl.at/bpzBE.

„Täname kogu südamest kõiki osalejaid aktiivsuse ja positiivse tagasiside eest, millest näeme, et oleme omalt poolt oluliselt panustanud perede heaolusse ning aidanud leida vastuseid keerukatele küsimustele,“ ütles Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor Imbi Viisma.

Lapsevanemate virtuaalkooli projekti toetasid justiitsministeeriumi, Euroopa majanduspiirkonna ja Norra riigi vastavad programmid.

Uudise rubriigid: