08.02.2019

Lasnamäe Linnaosa Valitsus tellis lumetõrjeks täiendavaid töid

Lasnamäe Valitsus on tellinud täiendavaid töid tänavate ja kõnniteede puhastamiseks lumest. Lisaks on alates tänasest korraldatud ka juba teine tasuta graniitkillustiku jagamise ​​ring piirkonna korteriühistutele.

Lasnamäe linnaosa vanem märkis, et linna tänavate praegune olukord ei ole lihtne - tänavune talv on lumerohke ning teedel ja kõnniteedel ilmnevad sageli temperatuuri kõikumisest tulenevad jäätumised. Koostöös linnaosa valitsuse koostööpartneritega on käesolevaks ajaks  teostatud lumekoristust ligi 60 korterelamu hoovialal ning majaesistel parkimisplatsidel ning selle tegevusega jätkatakse ka järgmisel nädalal kolme brigaadiga.

"Sellest nädalast võib taas iga Lasnamäe kortermaja haldaja või korteriühistu saada tasuta kuni kolm 25-kilogrammilist kotti graniitkillustikku libeduse tõrjeks. Selleks peavad korteriühistu esimehed täitma Lasnamäe linnaosa veebilehel vastava taotlusvormi. Kotid killustikuga väljastatakse Paevälja tee 5 aadressil, Lasnamäe Linnaosa Valitsusest saadud e-kirja alusel. Ka edaspidi aitame oma linnaosa korteriühistuid, ”ütles linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski.

Tugevate sademete tõttu on osadel teedel liiklustingimused kahjuks keerulised, kuid kõik seadmed ja meeskonnad töötavad aktiivselt ja puhastavad tänavaid lumest. Magistraaltänavaid hooldab Tallinna Kommunaalameti tellimusel 14 ühikut tehnikat ja käsitsitööbrigaadid.

Uudise rubriigid: