11.05.2016

Lasnamäe Muusikakool kutsub tasuta kevadkontserdile

Lasnamäe Muusikakoolil on saanud heaks traditsiooniks anda Tallinna elanikele tasuta kontserte, nii ka tänavu. Kõik muusikasõbrad on oodatud tasuta kevadkontserdile 16. mail kell 18.00 Lindakivi kultuurikeskusesesse (Koorti 22).

Kontserdil esinevad muusikakooli orkestrid. Puhkpillide õpilastest on moodustatud kaks orkestrit: üks noorematest, kes mängivad pilli teist ja kolmandat aastat, ning teine vanemate klasside õpilastest ning vilistlastest.

Kontserdil kuuleb kooli sümfooniaorkestri esituses kolme pala Tšaikovski balletist „Luikede järv“, Beethoveni I sümfoonia I osa. Klaveriõpilased esitavad sümfooniaorkestri saatel Mozarti ja Griegi „Sonaadi“ ja Haydni klaverikontserdi. Kontserdi lõpetab ühendorkester, kus laval on kõik kontserdil esinenud orkestrid koos akordionistidega ning kõlavad Holsti süidid „Planeedid“.

Kontserdile on oodatud ka  lapsevanemad koos lastega, kellel on soov alustada õpinguid muusikakoolis. Peale kontserti on võimalik lähemalt tutvuda erinevate puhk- ja keelpillidega.

Kontsert on tasuta.

 

Uudise rubriigid: