08.04.2018

Lasnamäe Noortekeskuse õpilased külastasid Tartu linna

Sellel nädalavahetusel külastasid Lasnamäe Noortekeskuse õpilased Lõuna-Eesti pealinna - Tartut. Lapsed kohtusid Tartu Noorteklubi eakaaslastega ja külastasid AHHAA teadus- ja meelelahutuskeskust.

Sel aastal Lasnamäe linnaosa valitsus käivitas mitmeid projekte, mis on suunatud meie piirkonna noorte mitmekülgsele arengule. Nii selle aasta veebruaris algatas linnaosa valitsus Väitlusklubi pilootprojekti, kus noored õppivad avalikult rääkima ja analüüsima maailmas ja meie ümber toimuvat. Samuti peetakse interaktiivseid loenguid Tallinna kirikute pilootprojekti raames. Selle algatuse eesmärk on tutvustada noortele kristliku kultuuriloo ja pealinna kirikute ajalugu. Selle aasta aprilli keskpaigas korraldatakse selle projekti raames mitmeid Tallinna kirikutega tutvustavaid ekskursioone.

"Lasnamäe linnaosa valitsus toetab noorte mitmekülgset arengut ja käivitas sel aastal mitmeid projekte, mille eesmärk on kaasata noori ühiskonna majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise arengu protsessidesse. Ma arvan, et see on hea algatus ja me jätkame Lasnamäe piirkonna noorte arendamist", ütles Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.