28.08.2017

Lasnamäe Päeval esinesid legendaarne Anne Veski ja vene bänd CHI-LLI

Pühapäeval, 27.augustil toimus Lauluväljakul suurejooneline suve koguperefestival - Lasnamäe päev. Meeleolukas ja sisukas programm ei jätnud kedagi külmaks. Lauluväljakul oli lisaks toredale seltskonnale ja heale muusikale võimalik nautida ka maitsvaid sööke ning veeta lõbusalt aega.

Festival toimub juba viiendat korda. Lasnamäe Päeva külaliste ees esinevad kohalikud tähed ja tuntud lauljad Venemaalt.

Lisaks kontsertprogrammile töötasid ürituse raames erinevad toitlustuskohad, grillkohvikud ning teised müügipunktid, kus pakuti sooja toitu, suupisteid, jäätist ning jooke. Ürituse partnerid MyFitness, Selver, Raadio "Volna" ja TV3+ pakkusid oma telkides külalistele huvitavaid ettevõtmisi.

Esinejaterivi eesotsas oli legendaarne laulja Anne Veski, kuid esindatud oli ka hetke Eesti popmuusika paremik. Lavale astusid Para Tain, rahvalemmik Artjom Savitski ja bänd May Day. Festivali peaesinejaks oli populaarne Venemaa bänd CHI-LLI.

Lasnamäe Päeva festival meelitas kohale ligi 30000 inimest.

Lasnamäed õnnitleti sünnipäeva puhul ka Tallinna abilinnapead, külalised teistest linnaosadest ja Maardust.

„Täna oli Lauluväljakul kordumatu atmosfäär. Mul on väga hea meel, et meie musikaalne festival meelitas kohale nii palju külalisi. Palju õnne, Lasnamäe!“ lisas linnaosavanem Maria Jufereva.

Peale kontserdi lõppu õhtustas bänd CHI-LLI restoranis Kitchen Rõõm.