26.07.2019

Lasnamäe Pirukafestival rõõmustab külalisi rohkete maitsetega

Pühapäeval, 28. juulil toimub II ​​Lasnamäe Pirukafestival, millest võtavad osa nii harrastajad kui ka professionaalid.

Sel pühapäeval algusega kell 12 Pae pargis toimuval üritusel demonstreerivad festivalil osalejad linlastele oma kulinaarseid oskusi, tutvustades originaalseid magusate ja soolaste küpsetiste retsepte. Samuti on gastronoomiafestivali külastajatel võimalus tutvuda piirkonna kultuurilise mitmekesisusega - festivalil saab maitsta eri rahvaste rahvustoite.

“Idee pidada Pirukafestivali Pae pargis sündis kaks aastat tagasi ning juba esimene festival näitas, et linlastele üritust meeldis,” ütles Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään.

Terve päeva jooksul toimub rahvahääletus parima piruka valimiseks, ürituse lõpus saab võitja korraldajatelt väärtusliku auhinna.

Festivalil osalevad ka erinevad organisatsioonid, kes pakuvad külastajatele meelelahutusprogrammi ja harivaid töötubasid. Kell 15.00 kutsub Lasnamäe Noortekeskus osa võtma kätekõverduste ja rippes jalgade tõstmise võistlustes ning terve päeva jooksul MTÜ Lasnaidee korraldab lõbusaid seikluslikke maastikumänge Pae piirkonnas.

Lasnamäe linnaosavalitsus tuletab linnaelanikele ja Pae pargi külastajatele meelde, et igasugune veelindude söötmine on rangelt keelatud.

Lisainfo:
Anne Luiska
Lasnamäe Linnaosa Valitsuse avalike suhete nõunik
Anne.Luiska@tallinnlv.ee
5344 4466

Uudise rubriigid: