14.12.2017

Lasnamäe haridusvaldkonna tegija 2017 Tallinna Kihnu Lasteaias on õpetaja assistent Kristin Kure

12. detsembril tunnustas Lasnamäe linnaosavalitsus Lindakivi kultuurikeskuses Lasnamäe haridusvaldkonna tegijaid 2017. Tallinna Kihnu Lasteaia meeskonna poolt osutus oma suurepäraste töötulemustega valituks Pilvekildude rühma õpetaja assistent Kristin Kure.

Kristini meeskonnakaaslased on välja toonud tema panust lasteaia üldruumide kujundamisel erinevateks tähtpäevadeks. Me Õpime Kõikjal- nädala raames aitas Kristin ette valmistada tahvleid õuemänguks ning lõi kaasa sõimerühma laste mänguala aia värvimisel. Kristin on esindanud oma rühma mitmetel ülelasteaialistel üritustel: Kuuse ärasaatmise pidu, Eesti Vabariigi sünnipäev, raamatupäeva korraldamine.
Õppetegevuste läbiviimisel kasutas Kristin sagedasti IKT- vahendeid, tegi head koostööd rühma õpetajaga tegevusi ette valmistades.
Kristinit iseloomustades on meeskonnakaaslased öelnud: ta aitab alati abivajajat ja on sellega eeskujuks lastele. Kristin on mind minu ettevõtmistes toetanud. Kristini positiivne hoiak ning tuju on nakkav. Mulle väga meeldib, kuidas ta suhtleb vanematega- ta on avatud ja alati viisakas.
Sel aastal on Kristin osalenud lasteaia näitetrupi töös. Ta on etendanud erinevaid rolle ja valmistanud oma rõõmsa oleku ning näitlejameisterlikkusega rõõmu paljudele lastele.

Palju õnne armas Kristin, meil on Sinu edu üle hea meel!

Tallinna Kihnu Lasteaia direktor Eve