16.11.2016

Lasnamäe juhtkond tutvus TallinkCity arendusplaanidega

Teisipäeval, 15.novembril Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ning tema asetäitja Jaanus Riibe kohtusid vastavatava Tallinki Tennisekeskuse ja tulevase Tallink City meelelahutus- ja kaubakeskuse juhtkonnaga.

Kohtumisel tutvuti arendusplaanidega ja arutati koostöövõimalusi. Tallink Tennisekeskus avab külastajatele oma uksi juba detsembri keskel. Tallink Tennisekeskuses paiknevad 14 500 ruutmeetril 14 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 3 stuudiot rühmatreeninguteks ning jõusaal. Uut spordikeskust on ammu oodatud nii professionaalide, harrastajate kui ka noorsportlaste poolt, kuna harjutusväljakute järele on suur puudus.

Tallink City meelelahutus- ja kaubanduskeskuse ehitus on planeeritud 2019 aastasse. Kavandatava Tallink City keskuse detailid on veel salalooriga kaetud, kui on juba kindel, et sinna tuleb kino, mis on paljude lasnamäelaste unistus.

“Tallink Tennisekeskus annab tööd ligikaudu 50 inimesele. Trenniaega saab juba praegu mugavalt broneerida kodulehel Tallinkcity.eu, meie Facebooki kontolt leiate infot treeningute ja tenniskesksuse kohta. Harrastussportlastele pakume soodsaid hindu, huvitavaid rühmatreeninguid, näiteks uuest aastast on meil kavas Euroopas populaarsust koguv kardiotennise rühmatreening, külastajate käsutuses on avarad riietusruumid, olemas ka eraldi laste riietusruumid,” ütles Tallinki suuromaniku Infortari turundusjuht Mart Mikk.

„Mul on väga hea meel, et Lasnamäel avatakse suurejooneline Tallink Tennisekeskus. Lasnamäe sihikindlalt liigub Eesti sportlikuima piirkonna tiitli suunas.Kohtumisel arutati ka Tallink City lähiümbruse arendusplaane, detailidest on veel vara rääkida, kuid suure tõenäosusega rajatakse Lasnamäele peaväljak, kus saaks korraldada erinevaid üritusi ja millest võiks saada linnaosa tõmbekoht,“ lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.