15.04.2019

Lasnamäe lasteaedade tantsufestival „Tantsiv kevad"

15. aprillil toimus Lindakivi Kultuurikeskuses Lasnamäe lasteaedade tantsufestival „Tantsiv kevad,” mille eesmärgiks oli väljendada ennast koreograafia ja tantsimise alal. Osalejaid oli kokku üheksa.

Tallinna Kihnu Lasteaeda esindasid Vikerkaarelaidude rühmast: Anita Daneykina, Aleksandra Kulešova, Anna Fedtšenko, Jekaterina Pišta.  Pilvekildude rühmast: Loreida Velgre, Sofia Miropia Usov, Rosanna Raestik ja Elisabet Holm ning Liivalaidude rühmast Marta Velgre. Lapsed esitasid „The Hambsterdance song” muusika järgi tantsu „Lillede tants.” Tantsu koreograafia autoriks oli  liikumisõpetaja Viktoria Bogdanova, kes lastele tantsu ka õpetas.  Lapsi käisid julgustamas muusikaõpetajad: Anastasiia Polubotko ja Anet Vaikmaa, kes laste tantsu nautimist mälestuseks jäädvustasid.

Täname toreda festivali eest korraldajaid, vahva tantsu eest lapsi, nende juhendajat ning lapsevanemaid. Suur tänu meie kuldsete kätega assistent Marinale, kes lastele tantsuks seelikud õmbles. Loodame, et oleme meeleolukal festivalil osalemas ka järgmisel õppeaastal.

Muusikaõpetaja Anet Vaikmaa

Uudise rubriigid: