15.04.2019

Lasnamäe lasteaedade tantsufestival tõi palju tantsurõõmu!

15.aprillil Lindakivi Kultuurikeskuses toimuval festivalil "Tantsiv kevad" võtsid osa 11 Lasnamäe Lasteaeda!

Tänu Lasnamäe Linnaosa Valitsuse toetusele Tallinna Ümera Lasteaed juba seitsmendat aastat korraldab Lasnamäe lasteaedade Kevadfestivali Lindakivi Kultuurikeskuses!  Laulu- ja tantsupeo juubeliaastal muutus meie festival tantsufestivaliks. Andsime talle nime "Tantsiv kevad".

Ja kevadki tantsis väga erksalt ja rõõmsalt! Tansijateks olid lapsed 11 Lasnamäe lasteaedadest: Tallinna Kuristiku Lasteaed, Tallinna Pallasti Lasteaed, Tallinna Lasteaed Kirsike, Tallinna Raadiku Lasteaed, Tallinna Liikuri Lasteaed, Tallinna Kihnu Lasteaed, Tallinna Seli Lasteaed, Tallinna Lindakivi Lasteaed, Tallinna Vormsi Lasteaed, Tallinna Kivimurru Lasteaed ja Tallinna Ümera Lasteaed.

Kuna  seekord festival toimus lihavõttenädalal,  juhtideks olid Jänkuema Jelena (Ümera lasteaia õpetaja) ja tema jänkupoeg Sass. Tänu andekatele juhendajatele ja lastele kõik tantsunumbrid olid ilusad ja tõid palju rõõmu kõikidele suurtele ja väikestele vaatajatele! 

Täname Ümera Lasteaia muusikaõpetajat Antoniina Liivrandi festivali korraldamise eest ja Lasnamäe Linnaosa valitsuse kultuuri- ja noorsootöö osakonna juhatajat Eve Annuse igaaastase toetamise eest! Loodame ka edaspidisele koostööle!

IMG_2387.JPG

Uudise rubriigid: