15.10.2018

Lasnamäe lasteaiad seiklesid maastikumängus „Loodussõprade klubi“

4. oktoobril 2018 panid Lasnamäe lasteaiad seiklesid Kivila pargis toimunud maastikumängus „Loodussõprade klubi“.

Ürituses osalesid Tallinna Mustakivi Lasteaia, Tallinna Kivila Lasteaia, Tallinna Linnamäe Lasteaia, Tallinna Muhu Lasteaia lapsed ja õpetajad. Lapsi tervitas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Seiklused algasid nii. Loodushaldja tuli peole päikselise ilmaga ning koos oma sõprade tuvidega. Kuri Porimees otsustas laste mängu rikkuda: ta varastas tuvide puuri võtme Loodushaldja käest. Et Loodushaldjat abistada ja tuvid vabaks lasta, oli lastel vaja täita ülesanded eesti keele, spordi, loogika, robootika punktides.

Lapsed mõistatasid mõistatusi, osalesid spordivõistlustel, lahendasid loogikaülesandeid, täitsid ülesandeid eesti keeles, juhtisid Bee Bot roboteid. Kõik läbisid lõbusad „testid“ ning aitasid Loodushaldjal leida maagilise võtme. Avatud puurist lendasid välja tuvid, kes tõusid üles Kivila pargi kohale.

Loodushaldjas tänas kõiki abilisi ja tunnustas lapsi sügiskinkidega. Rõõmsad ja õnnelikud lapsed lõpetasid suurepärase sügismängu lõbusa ühistantsuga. Hea, et on olemas Kivila park, kus võib jalutada, mängida ning õppida, sest „me õpime kõikjal“.  

Jelena Nemeržitskaja, Tallinna Mustakivi Lasteaia arendusjuht

Uudise rubriigid: