13.09.2019

Lasnamäe linnaosa valitsus kutsub kandideerima noortenõukogusse

Lasnamäe linnaosa valitsus kutsub 15 kuni 20 aastaseid aktiivseid noori, kes soovivad osaleda linnaosa otsuste kujundamises ja kaasa rääkida Lasnamäele olulistes arengutes kandideerima noortenõukogusse. Lasnamäel elavad ja õppivad noored saavad kandideerimiseks avalduse esitada 21. septembrini.

„Täna teeme otsuseid, mis puudutavad just praeguseid noori ja nende tulevikku. Kaasame noored oma tegemistesse ega jäta neid otsustusprotsessidest kõrvale,“ selgitas Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään. „Noortenõukogu suunab noori ka laiemalt ühiskonnas toimuvat analüüsima ja julgustab ühiskonna aruteludel kaasa rääkima.“ 

Eelmises noortenõukogus esindas Lasnamäe noorte huve kokku 18 tegusat noort. „Esimese noortenõukogu liikmete elu oli väga aktiivne, loov ja ideede rohke, ning palju planeeritust sai ka ellu viidud. Loodame jätkata tihedat ja avatud koostööd ka sel õppeaastal,“ avaldas Vään lootust.

Noortenõukogu liikmed osalesid paljudel kultuuri- ja spordiüritustel, korraldasid mitmeid heategevuskampaaniaid, viisid läbi esimese Lasnamäe koolide õpilasesinduste kohtumise ning külastasid Narva ja Narva-Jõesuu noorte organisatsioone.

Lasnamäe noortenõukogu II koosseisu kandideerimiseks tuleb täita hiljemalt 21. septembriks avaldus, mille leiab aadressilt: https://forms.gle/WUZM6iENbNjLqQqGA.

Lisa informatsioon:
Anne Luiska
avalike suhete nõunik
645 7739
anne.luiska@tallinnlv.ee

Uudise rubriigid: