23.09.2017

Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva andis Narvale üle sügispealinna tiitli

Alates 2009. aastast on Narva linn kandnud igal sügisel Eesti sügispealinna tiitlit järjepidevalt, ent esimest korda kandis piirilinn seda tiitlit 1999. aastal. Neljapäeval, 22.septembril algas astronoomiline sügis ja Narva sai sügispealinna tiitli. Pidulikul tiitli üleandmise tseremoonial osales Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva andis Tallinna nimelt Narva linnapea Tarmo Tammistele üle Eesti sügispealinna tiitli. Sündmus leidis aset Narvas 22.septembril ja pidulikul tseremoonial osalesid ka suvepealinna Pärnu, talvepealinna Otepää ja kevadpealinna Türi linnade esindajad.

 "Kui täna linna saabusin, nägin, et Narvas on toimunud suured arengud ja linn üha kasvab. Sügispealinna tiitel on väga oluline ja väga vastutusrikkas. Tõin teile Lasnamäelt suured tervitused ja tugeva käepigistuse. Sügispealinna tiitel on üks tähtsamaid kas või sellepärast, et Eesti kliimas on sügis de facto kõige pikem aastaaeg,” sõnas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.