26.06.2018

Lasnamäe noored vabatahtlikud aitasid omaalgatuslikult korrastada jaanitule platsi

Lasnamäe linnaosa valitsus avaldab tänu vabatahtlikele noortele, kes omaalgatuslikult tulid Paeväjale jaanipäeva peojärgset ala koristama.

Lasnamäe Jaanipäeval osales hinnanguliselt üle 3000 inimese ning pärast suurüritust oli  sündmuskohal palju peojärgset prahti. "Iga aasta korraldab linnaosa platsi koristuse, kuid sel aastal liitusid koristustöödega 9 aktiivset noort," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva. Ta lisas, et noorte algatus oli mõneti ootamatu, kuid näitas, et meie noored hoolivad oma kodulinnast.

Noorte aktsiooni  korraldaja Aleksander Arabkini sõnul sündis nende algatus kergesti. "Me mõistame, et kõik piknikupidajad ei ole kohusetundlikud ja ei hoolitse puhtuse eest enda ümber. Kuna osalejaid oli väga palju, siis tekitas see ka palju prügi," ütles Aleksander. "Me armastame oma linna ja loodust, seega otsustasime jagada vastutust. Meile oli see lihtne ning loodame, et innustasime ka teisi noori enam oma kodukoha eest hoolitsema," lisas Arabkin.

Tänaseks on kogu peojärgne prügi koristatud. "Vaatamata pessimistlikule ilmaprognoosile oli ilm ilus ja Lasnamäe jaanitulele kogunes üle ootuste suur hulk inimesi. Tahan tänada kõiki esinejaid suurepärase kontserdi ja piduliku meeleolu eest ja pidulisi, kes otsustasid tähistada jaanipäeva Lasnamäel," tänas Jufereva.

Uudise rubriigid: