14.04.2022

Lasnamäe otsib traditsioonilisele jaanitulele kauplejaid

Sel suvel tähistab Lasnamäe linnaosa valitsus taas suurejooneliselt jaanipäeva. Praegu otsitakse kauplejaid, kes sooviksid jaanitule sündmusel pakkuda toitu ja muid kaupu.

„Selleks, et jaanituli õnnestuks hästi, on vaja erinevaid komponente alates ilusast ja turvalisest lõkkest hea seltskonnani välja, kuid olulist rolli mängib ka toit. Otsime praegu ettevõtteid, kes sooviksid Lasnamäe jaanitule külastajaid toitlustada ning eelkõige eeldame aktiivset osavõttu nendelt, kes sooviksid pakkuda šašlõkki ja teisi ürituse formaadiga sobivad toite,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Lasnamäe jaanituli toimub 22. juunil algusega kl 19 Paevälja tühermaal, kuhu saab mugavalt tulla nii jalgsi kui ka arvukate bussiliinidega. Kavas on kontsert ja rahvatantsud, kohapeal saab osta toitu ja muid kaupu. Pisemaid osalejaid ootab ka lasteala. Õhtu kulmineerub suure lõkkega ning kogu sündmus lõpeb südaööks.   

Üritusel kauplemine toimub müügipileti alusel ning selle hind sõltub pakutava kauba liigist. Eelkõige on kohale oodatud just jaanipäevaga seotud toitude, kaupade ja meelelahutuse pakkujad. Registreerimine lõpeb 28.04.2022 kell 12.00. Registreerimine ja lisainfo: german.levenets@tallinnlv.ee, tel 645 7750. 

Tänavu tuleb Lasnamäe jaanituli täiesti alkoholivabalt. Tegemist on kogupere sündmusega ning kohapeal ei müüda alkohoolseid jooke. Turvatöötajad kontrollivad olukorda ning paluvad ürituselt lahkuda alkoholijoobes inimestel või neil, kes toovad üritusele kaasa alkoholi. 

Uudise rubriigid: