22.06.2018

Lasnamäe tähistab võidupüha Jüriöö pargis, jaanipäeva Paeväljal

Laupäeval, 23. juunil toimub võidupüha tähistamine Jüriöö pargis ning Lasnamäe Paeväljal (Narva mnt 129b) toimub traditsiooniline jaanipäeva tähistamine, kus esinevad pop-rock bänd Tricky Jay, laulja Siiri Känd ning ansambel Zlatõje Gorõ koos orkestriga.

Jaanipäeva meelelahutus- ja kontserdiprogramm algab kell 20, jaanilõkke süütamine toimub kell 22.  Mitmekülgne  meelelahutusprogramm kestab kella 01 öösel. Sissepääs on kõigile külalistele tasuta.

Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva sõnul on ürituse asukoht valitud nii, et jaanipidu oleks mugav  tulla nautima ka külalistel teistest linnaosadest. „Paeväljal on piisavalt ruumi nii pikniku korraldamiseks kui ka meelelahutusprogrammis osalemiseks. Linnaosa hoolitseb selle eest, et külalistel oleks põnevaid tegevusi kui ka tagatud turvaline pidu,“ sõnas Jufereva.

Ürituse toimumiskohale on võimalik mugavalt jõuda nii ühistranspordiga (bussipeatus Paevälja, kus peatuvad bussiliinid 29, 60, 63 ja 65) kui ka autoga, parkides tähistatud parkimisaladel.

 

23. juunil algusega kell 15 kutsub Lasnamäe linnaosa valitsus kõiki võidupüha tähistamisele, mis toimub Jüriöö pargis (Peterburi mnt. 59). Toimub Harjumaa valdadele  võidupüha tulede jagamine, peetakse võidupüha kõnesid, üles on rivistatud Vahipataljoni auvahtkond, kõlab rahvuslik muusika.

Uudise rubriigid: