19.06.2019

Lasnamäe tähistab võidupüha Jüriöö pargis, jaanipäeva Paeväljal

Pühapäeval, 23. juunil kell 15 toimub võidupüha tähistamine Jüriöö pargis ning kell 20 jaanipäeva pidu Paeväljal.

Võidupüha tähistamiseks toovad Kaitseliidu ja Noorkotkaste esindajad Jüriöö parki võidutule, mille võtab vastu Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf ja jagab selle kõikidele linnaosa vanematele, et süüdata võidutulest linnaosade jaanituled. Üles on rivistatud Vahipataljoni auvahtkond ja meeleoluka kontserdiga esinevad Indra Mirell Zeinet ja Frants Tikerpuu.

Lasnamäe Paeväljal (Narva mnt 129b) algab kell 20.00 traditsiooniline jaanipäeva tähistamine, kus esineb Kuldne Trio ja BX Bänd. Samuti astuvad lavale ja loovad piduliku meeleolu rahvatantsuseltsid ja ansamblid. „Kutsume kõiki Paeväljale nautima koos aasta kõige lühemat ööd. Külalisi ootab kontsert, tantsud, mängud ning suur linnaosa jaanilõke. Tulge koos perega ja sõpradega,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään. Jaanilõkke süütamine toimub kell 22.00. Mitmekülgne meelelahutusprogramm kestab kella 01 öösel. Sissepääs on kõigile külalistele tasuta.

Lisaks soovitas linnaosa vanem kõigil külalistel tulla ühistranspordiga. Ürituse toimumiskohale on võimalik mugavalt jõuda nii ühistranspordiga. Paeväljale viivad bussid 29, 60, 63 ja 65.

Uudise rubriigid: