07.04.2017

Lasnamäe talgud avasid Tallinna heakorrakuu

Reedel, 7. aprilli avati Lasnamäel Pae pargiga külgneval maa-alal Tallinna kevadise heakorrakuu talgud, kus osalesid linnavalitsuse liikmed, Lasnamäe Linnaosa Valitsuse juhtkond ja linna töötajad ning vabatahtlikud. Avatalgud korraldas Lasnamäe Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Keskkonnaametiga. Avatalgutest võttis osa üle 200 inimese.

Avatalgupäeval Lasnamäel Pae pargiga külgneval maa-alal osalesid linnavalitsuse liikmed, Lasnamäe Linnaosa Valitsuse juhtkond ja linna töötajad ning vabatahtlikud.Avatalgutest võttis osa üle 200 inimese. Heakorrakuu jooksul toimuvad talgud kõigis linnaosades ja paljudes korteriühistutes. 6.mail on üle-eestiline talgupäev. 

Täpsemat teavet Lasnamäe heakorrakuu sündmuste kohta leiab siit. Heakorrakuu ülelinnaliste tegevustega saab tutvuda siin.
„Lasnamäel Pae pargis stardis täna heakorrakuu. Tallinna abilinnapead, linnaosavanemad ning linna töötajad kogunesid täna siia, et oma osalemisega koristustalgutel innustada kõiki elanike korrastama oma majaümbrust. Heakorrakuu raames korrastab Lasnamäe Linnaosa Valitsus Betooni, Valge, Vesse, Turba ning teised tänavad, kus on tekkinud omavolilised prügilad,“ lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Linnaosavalitsus on palju ära teinud ebaseaduslike prügilate vastu võitlemiseks ja nende tekke ärahoidmiseks. Näiteks, 2016. aastal osales Lasnamäe Linnaosa Valitsuse eestvedamisel heakorrakuu raames talgutel üle 400 inimese, prügilasse viidi kokku ligi 118 tonni prügi ja ligi 11 tonni vanarehve. Säästame ning hoiame loodust!