20.11.2018

Lasnamäel avatakse uus Kivila spordipark värskes õhus treenimiseks

Kolmapäeval, 21. novembril kell 12.00 avatakse Lasnamäel Kivila spordipark (Kivila 19a), mis loob palju erinevaid võimalusi aktiivseks vaba aja veetmiseks värskes õhus.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsev nentis, et linn jätkab mitmekesiste sportimisvõimaluste pakkumist ja uute loomist linnaosades. „Lasnamäel avatav spordipark on varustatud selliste alade ja varustusega, et seal saavad harjutada erinevas eas ja erinevate oskustega huvilised ning on sobilik nii üldfüüsiliseks treeninguks kui ka mänguliseks vaba aja veetmiseks,“ sõnas Belobrovtsev. „Uute spordiparkide rajamisega täienevad spordihuvilistel võimalused värskes õhus tasuta treeninguteks – sarnased tingimused said lisaks lasnamäelastele ka Mustamäe ja Kesklinna elanikud Vilde ja Koidu spordipargi näol. Siinkohal tänan spordi- ja noorsooametit tubli töö eest ning endist abilinnapead, linnavolikogu esimeest Mihhail Kõlvartit, kes omal ajal alustas nende parkide projekti elluviimisega.”

"Tondiloo park uueneb iga aastaga ja meelitab üha rohkem linlasi siin sportima ja oma vaba aega tervislikult veetma. Nüüdsest on noortel ja miks ka mitte vanematel ekstreemspordi harrastajatel ainulaadne võimalus panna end proovile erinevatel spordialadel – parkuur, street workout, rula- ja rattasõit. Traditsioonilistest aladest on esindatud lauatennis ja korvpall,” toonitas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski.

Kivila spordipargi kogupindala on 3310 m², kus on 500 m2 suurune trikipark noortele, tänavatreening ehk street fitness, vabajooksu ehk parkuurimise atraktsioonid, lauatennise ja tänavakorvpalli plats jne. Projekti autoriks on Kauss Arhitektuur OÜ, tellijaks Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Uudise rubriigid: