18.10.2016

Lasnamäel on kõik lume- ja libedustõrjeks valmis

Teisipäeval, 18.oktoobril, käis Lasnamäe Linnaosa Valitsuse juhtkond Tallinna Teede AS-s, kus tutvus lume- ja libedustõrje tehnika valmisolekuga.

Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva, tema asetäitja Jaanus Riibe ning Lasnamäe linnaosa linnamajanduse osakonna juhataja Ain Orav kohtusid täna Tallinna Teede AS-i juhatuse liikme Jüri Helilaga ja arutasid lumetõrjeks valmisoleku olukorda Lasnamäel.

Lasnamäe linnaosa vanema Maria Jufereva sõnul on tehnika  libeduse tõrjeks ja talve tulekuks valmis. „Kui nüüd peaks lumi maha sadama ja teed libedaks muutuma, siis võime kindlad olla, et tehnika on ooterežiimis ja kõik ettevalmistused on tehtud,“ ütles Maria Jufereva.

“Meie lumekoristustehnika on toodetud Saksamaal ja elu on näidanud, et need masinad on töökindlad ja vastupidavad. Meie masinapargis on 2 greiderit, 2 traktorit ja 4 fronaatlladurit. Meie ettevõtte töötajad on iga hetk valmis libeduse ja lumega võitlusse asuma,” lisas Tallinna Teede ASi juhatuse liige Jüri Helila.

Nädalavahetuseks lubatakse esimesi külmakraade ja  libeduse tõrjeks ja talviseks kõnniteede hoolduseks peavad valmistuma ka kinnistute omanikud. Tuletame meelde, et kõnniteede puhastamise eest vastutab teega piirneva maja või kinnistu omanik.