11.01.2022

Lasnamäel saab selle nädala jooksul teha tasuta COVID-19 kiirtesti

Lasnamäel asuvas Kultuurikeskuses Lindakivi saab selle nädala jooksul teha tasuta antigeeni kiirtesti. Nädalavahetusel avastati juba esimesed koroonapositiivsed.

„Kiirtestimine on tõhus viis paremini ennetamaks COVID-19 levikut ning mul on hea meel, et sel nädalal kõik huvilised saavad teha tasuta antigeeni kiirtesti ka Lasnamäel. Sajad inimesed on seda võimalust juba kasutanud ning nädalavahetusel õnnestus avastada ka esimesi koroonapositiivseid. Kultuurikeskuses Lindakivi saab jätkuvalt nii esimest kui ka teist süsti, tõhustusdoosi ning võimalus on küsida vaktsiinide alast nõu,“ ütles Lasnamäe linnaosavanema kohusetäitja Anu Aus.  

Nõustamis- ja vaktsineerimispunkt Kultuurikeskuses Lindakivi (J. Koorti 22) töötab tööpäeviti kl 12-19 ja nädalavahetusel kl 10-17. Vaktsineerima tulles peab kaasa võtma ID-kaardi või passi, eelnev registreerimine ei ole vajalik. 

Tasuta kiirtestimine Kultuurikeskuses Lindakivi algas laupäeval ning tänaseks on ennast juba testinud sajad inimesed. Kiirtestimise võimalus on olemas 16. jaanuarini (k. a.) ning testida saab vaktsineerimispunkti lahtiolekuaegadel. Testimise teenust osutab Eldred OÜ.

Lisainfo vaktsineerimise ja vaktsiinide kohta www.vaktsineeri.ee, telefonil 1247 (iga päev kell 8-20 eesti, vene ja inglise keeles).

Uudise rubriigid: