03.06.2017

Lasnamäel toimus Raadiku perepäev

Laupäeval, 3.mail toimus Lasnamäel, Raadiku asumis perepäev. Ürituse raames istutati uusi puid ja lilli, korrastati koduümbrust. Päeva lõpetas kogupere meelelahutusprogramm muusika ja käsitööga. Sündmust aitasid korraldada uurimiskeskus Linnalabor, Raadiku Arendus OÜ ja Lasnamäe Linnaosa Valitsus.

Perepäeva eesmärgiks on Raadiku elanike suurem vastutustunne ja huvi oma kodu ümber toimuva vastu. Oma elukeskkonnast ja kogukonnast hoolivad elanikud aitavad omakorda kaasa eesmärgile hoida kinnisvara puhas ning heas seisukorras. Ürituse raames istutati uusi puid ja lilli, korrastati koduümbrust. Päeva lõpetas kogupere meelelahutusprogramm muusika ja käsitööga.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus toetas ürituse korraldamist linnaosa ühes kõige tihedamalt asustatud asumis. Sündmuses osales ka Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ning abilinnapea Mihhail Kõlvart.

„ Sel aastal toimus Raadiku perepäev juba teist korda. Sellised üritused on väga olulised Raadiku asumi jaoks, kuna loovad kodutunde ja õpetavad hoolitsema ümbruse eest. Raadiku asumis on rohkem kui 1200 korterit ja sellised üritused aitavad elanikel  üksteisega lähemalt tuttavaks saada,“ lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.