07.11.2016

Lasnamäel toimus noorte kohtumine kuulsate sportlastega

Lasnamäe Linnaosa Valitsus koostöös Maardu linnaga käivitas noortele suunatud projekti „Kohtumine huvitavate inimestega“. Pühapäeval, 6.oktoobril toimus Kultuurikeskuses Lindakivi selle projekti esimene kohtumine. Noortega kohtusid kuulsad MMA sportlased, eesti võistlustipp Maksim Vorovski ja vabavõitleja Denis Smoldarev ning legendaarne poksitreener Gennadi Tolmatšov.

 Kohtumine kuulsate sportlastega toimus Maardu ja Lasnamäe tervisliku eluviisi projekti raames. Käesoleva aasta juunis leppisid koostöös Maardu linn ja Lasnamäe Linnaosa Valitsus.  Koostöö raames toimus juba mitu  kohtumist: kahe omavalitsuse noored külastasid muuseumi, toimus noorte olümpia. Nüüd oli pakutudnoortele unikaalne võimalus kohtuda ja suhelda ebaametlikus õhkkonnas huvitavate inimestega.

„Kohtumise käigus said noored isiklukult esitada MMA sportlastele ja treenerile küsimusi. Meil on plaanis koostöös Lasnamäe Linnaosa Valitsusega pakkuda noortele veel palju huvitavaid kohtumisi,“ ütles Maardu omavalitsuse saadik ja Maardu noortekeskuse juhataja Jevgeni Golovatš.

„Denis Smoldarev ja Maksim Vorovski olid väga avatud ja siirad ja  kirjeldasid noortele oma elufilosoofiat. Noored alles alustavad oma elu ning hea eeskuju on neile väga vajalik. Usk iseendasse, lugupidamine enda ja võistluspartneri vastu aitavad sihile jõuda ja see on olulised mitte ainult spordis, vaid ka päriselus,“ lisas Lasnamäe linnosa vanem Maria Jufereva.