03.10.2017

Lasteaed Kelluke 49. sünnipäev!

Kolmapäeval, 27. septembril 2017 tähistas Lasteaed Kelluke 49. sünnipäeva!

Kolmapäeval 27.septembril tähistasime muusikasaalis meie lasteaia 49. sünnipäeva. Lapsed laulsid  Kellukese Lasteaia laulu, laule sünnipäevast, nädalapäevadest ja lasteaiast. Mängisid laulumänge ja tantse tamburiinide, marakaade ja lõvipoistega (käpiknukud).

Kell 09.15 osalesid mängupeol Pipi, Puhhi, Pokude ja Lotte rühmade lapsed. Lapsi lõbustas toredate vahepalade, mängude ja naljadega Kloun (Puhhi rühma õpetaja Illy). Kell 10.00 osalesid mängupeol Jänkude, Naksitrallide, Lepatriinu ja Muumide rühmade lapsed. Pidu juhtis Muumide rühma õpetaja Evelina.

Lapsed lahkusid peolt rõõmsatujulistena. Täname õpetaja Illyt suurepärase Klouni osatäitmise, õpetaja Evelinat huvitavate mängude  ja muusikaõpetaja Ainat lõbusate stsenaariumide, laulude ning tantsude  väljamõtlemise eest.

Neljapäeval 28. septembril toimus Rukkilillede, Päevalillede ja Kakuke rühma laste mängupidu. Rhmade õpetajad esitasid etenduse. Pärast näidendi lõppu oli võimalus üheskoos tantsida ja liikumismängu mängida. Täname Kakuke, Päevalillede ja Rukkilillede õpetajaid ning muusika- ja liikumisõpetaja Olgat suurepärase peo eest!

Lehekülge haldab:

Olga Kraus, Lasteaed Kelluke direktori asetäitja majandusalal

6 413 288, kelluke@la.tln.edu.ee