02.12.2019

Lasteaed esitas Matthias Höfleri "Aasta noore vabatahtliku" nominendiks

7.-8. detsembril, toimub vabatahtlike aastakohtumine, millele vältel viiakse läbi ka SA Archimedese noorteagentuuri poolt eelmisel aastal algatatud traditsioon tublide vabatahtlike tunnustamiseks.

Kuigi kõik vabatahtlikud on samavõrd tänamist väärt ja andnud endast parima teenistusperioodi vältel, siis on ka neid, kes on oma tublidusega eriliselt silma paistnud.

Iga organisatsioon saab esile tõsta ühe vabatahtliku, kes on viimase aasta jooksul teenistusest koju naasnud.

Kullatera lasteaed teeb ettepaneku tunnustada "Aasta noore vabatahtliku" nimetusega ajavahemikul 07.09.2018-07.07.2019 projekti "Volunteering in Educational Projects" raames vabatahlikku tööd teinud Austria noort Matthias Höflerit

Eriti soovime esile tuua Matthiase abi ja koostöövalmidust lasteaiale tegutsemisel erinevate haridusrobotitega. Matthias aitas Kullatera lasteaias edendada robootika valdkonda ning andis sellega suure panuse Kullatera lasteaia positiivse maine kujundamisse.

Kullatera lasteaed on väga õnnelik, et sellisel pühendunud ja nutikal vabatahtlikul õnnestus meie lasteaias oma vabatahtliku aasta veeta. Oleme iga aastaselt võtnud Euroopa vabatahtlikke vastu juba alates 2006 aastast ja nii tegusat vabatahtlikku kohtab harva:)

Jääme lootma, et Matthias saaks tunnustatud!

Õpetajad Johanna Abner ja Merit Kuurberg