19.05.2021

"Lasteaedade spordipäev!"

Teisipäeval, 18.mail toimus Tartu Spordiselts Kalev, Tartu Lasteaed Helika ja Tartu linna üleskutse saatel virtuaalne “Lasteaedade spordipäev” Pelguranna Lasteaias õuealal 🙃

Igal aastal on Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval osalenud üle 1000 lasteaialapse. Sellel aastal on kõik veidi teistmoodi - sporditakse ühise juhendi järgi, kuid igaüks oma lasteaias. Liikumine on lapsele kasulik ning miks mitte siis vahva plaani järgi ennast proovile panna! 🏃‍♀️🏃🤩.
Väikesed KAISUKARUD ning LEPATRIINUD panid ennast proovile hoota kaugushüppes, täpsusviskes ning ristkeksus. Veidi suuremad MÕMMIKUD, NAKSITRALLID, SIPSIKUD ning sügisel juba kooliminevad LEIUTAJAD said lisaks mõnusa väljakutsena teha osavusteatejooksu. Lastel oli rõõmu ja indu teha kõik ülesanded läbi! Kõik rühmad said sportliku etteaste eest diplomi, rõõmsa tuju ning iga laps sai lisaks oma südamele pai teha! 
Aitäh kõikidele Pelguranna Lasteaia õpetajatele, kes aitasid spordirajad paika panna, lapsi suunasid ja juhendasid ning tegid meeleolukaid fotoklõpse ja videosid! 
Spordime tervise tugevaks! 💗