01.06.2017

Lasteaia suvine töökorraldus

Kullatera lasteaias tavapäraselt kollektiivpuhkust ei ole. Suvisel perioodil on ühendatud rühmad ja majad. Sellel aastal toimub remonditegevus Magdaleena 11/1 majas ja avatud on rühmad Magdaleena 6 majas.

Magdaleena 11/1 maja suletakse suveperioodiks, mil toimub remonditegevus Kullapaide rühma ruumides, alates 26.juuni. Kullapaide rühma lapsed tulevad oma ruumidest Mesimummude rühma juba alates 12.juunist.

Suvised rühmad on avatud lähtuvalt lapsevanemate hulgas läbi viidud küsitlusest. Tabelid lapse kohakasutuse kohta pannakse lasteaia üldkoridoridesse infotahvlitele. Infot konkreetsete rühmade kohta saavad lapsevanemad oma rühma õpetajatelt.

Lasteaed võimaldab suvekohti ka teiste lasteaedade lastele (Rõõmutareke, Muumipere, Virmalise, Planeedi Mudila, Suitsupääsupesa).

Suveperioodil tuleb arvestada sellega, et rühmades toimetavad erinevad õpetajad ja abipersonal vastavalt koostatud töötajate puhkusegraafikule.

Magdaleena 11/1 maja on taas avatud lapsi vastu võtma alates 14.august. Uued lapsed võetakse rühmadesse vastu alates 15.august.

Soovime kõikidele rõõmsat ja päikeselist suveaega.