13.06.2018

Lastekaitsepäev Länniga Tallinna Läänemere Lasteaias

1. juunil, lastekaitsepäeval oli lasteaias traditsiooniliselt hooaja lõpupidu ja lasteaia maskotil hülgepoeg Lännil palju tegemist. Kõikide rühmade lapsed ootasid temaga kohtumist.

Lastekaitsepäeval Länniga  õhupalle lendu laskmas 01.06.2018.jpgIlm oli ilus ja kõik tegemised toimusid õues. Päev avati ülelasteaialise peoga, mida juhtis Länni. Lauldi armsaid tuttavaid laule. Tantsiti ja tehti aeroobikat. Vahepeal näitas Länni oma oskusi – sõitis tõukerattaga ja tegi trikke. Kõik rühmad soovisid mälestuseks koos Länniga pilti teha. Ikka koos Länniga lasti lendu ka õhupallid. Lastekaitsepäev peab magus olema, seepärast oli Länni laste jaoks kaasa toonud jäätist. Rühmad lahkusid peolt jäätisetopsidega iga lapse jaoks ja tähistamine jätkus juba oma rühma mänguväljakul.Länniga lastekaitsepäeva pidamas 01.06.2018.jpg

Jäneste piknik 01.06.2018.jpg

Sõimerühm (Jänes) tähistas lasteakaitsepäeva piknikuga. Pikniku pidamiseks tehti jalutuskäik oma mänguväljakust eemale, teisele poole maja asuvale muruplatsile. Lisaks maiustamisele jäätisega söödi veel maasikaid ja rüübati mahlajooki.

Juunikuu esimese päeva päikesepaiste ja hea tuju saadavad meid loodetavasti kogu suve.