01.06.2017

Lastekaitsepäeva ja Lillepeo tähistamine Tallinna Kihnu Lasteaias

Tallinna Kihnu Lasteaias tähistati 1. juunil 2017 Lastekaitsepäeva ja Lillepidu. Õuealal toimusid lastele erinevad võistlusmängud ja rühmade lapsed istutasid ülelinnalise Lillepeo raames taimi.

Õuealal toimusid aia- ja sõimerühmadele erinevad võistlusmängud, vanemad lapsed said koos oma kaaslastega lustida teatevõistluste rajal, aardejahil ja memoriini mängides, nooremad lapsed vedasid köit ja mängisid lihtsamaid teatevõistlusmänge, kus koguti kive ja palle, seilasid koos langevarjuga merel ning püüdsid kalu.

Lille kujund.JPG

Peale lustimist õuealal moodustasid kõik lapsed ja õpetajad murule Lastekaitsepäeva ja Lillepeo tähistamise tervituseks lille kujundi. Pilvekildude, Tähekildude, Liivalaidude rühma lapsed istutasid õuealal istutuskastidesse erinevaid lilli, maitsetaimi ja salatit. Tuulekildude ja Päikesekildude rühma lapsed ning õpetajad liitusid Lasnamäe Linnaosavalituse üleskutsega lasteaedadele valmistada Lillepeo makett Lasnamäe kanali kaunistamiseks. Meie lasteaia maketil on kujutatud lilledest Kihnu seeliku mustrit.

Lillepeo makett_Tallinna Kihnu Lasteaed.jpg

Rohkem infot Laste ja Noorte Lillepeo kohta veebiaadressil: http://www.tallinn.ee/est/Tallinna-laste-ja-noorte-lillepidu

Õppealajuhataja Kadri Koort