01.06.2021

Lastekaitsepäeval täitus Vabaduseväljak Endla laste lauluga

II Tallinna lasteaeda laulupidu „Meie lapse laulupai“ tuli taas. 2018. laulis 1000 last ja 333 õpetajat/juhendajat Vabaduse väljakul I laulupeol. Ka selleks, 2021.a peoks olid ettevalmistused tehtud, kuna aga koguneda sellisel suurel hulgal koroona piirangute tõttu ei ole lubatud, siis tuli leida muu lahendus.

Endla Lasteaia muusika õpetaja Kersti Kuusk koos lasteaia laululastega oli pikka aega ettevalmistamas laulupeo repertuaari, mille käigus käidi stuudios salvestamas ja Tallinna Naksitrallide lasteaias sai teostatud salvestus , kus video sisaldab terviklikku ja vaheldusrikast eeskava peo repertuaariga, millele saab kaasa elada ning kaasa laulda.

Pidu viisid video vahendusel läbi Piip ja Tuut, dirigeerib Raul Talmar ning saadab Urmas Lattikase ansambel, koos Kersti Kuuse laululastegaTallinna Endla Lasteaiast.

Täna toimus pidu kõikides Tallinna lasteaedades Laulupeo link  https://www.youtube.com/watch?v=bBIdp9vwAy0 saadeti lasteaedadele proovimiseks ja eeltutvumiseks peole eelneval nädalal. 

Tallinna Endla LAPSED täitsid täna VABADUSE VÄLJAKU laulu ja rõõmuga! Aitäh Tallinna Linnale, Tallinna Haridusametile ja muusikatoimkonnale ning kõikidele eestvedajatele ja juhendajatele. Kummardus meie muusikaõpetajale Kersti Kuusele, aitäh rühma õpetajatele, peredele, Merit Männistele ja kõikidele sündmuse loojatele.

Tänane lastekaitsepäev oli laste päralt LAULUPAI meile kõigile! 

Ilusat LASTEKAITSEPÄEVA !