01.06.2018

Lastekaitsepäeval valitakse pealinna parim lastekaitse töötaja 2018

Lastekaitsepäeva puhul toimub J.Poska majas täna, 1. juunil, kell 14 traditsiooniline Tallinna linnavalitsuse vastuvõtt pealinna lastekaitsetöötajatele.

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna abilinnapea Tõnis Mölderi sõnul on lastekaitsetöö igas kohalikus omavalitsuses tähtsal kohal. „Suvekuu esimesel päeval juhitakse üle terve Eesti toimuvatel üritustel tähelepanu eelkõige laste õigustele ja üldisele laste heaolule, kuid oluline on tunnustada ka lastekaitsetöötajad, kes tegelevad igapäevaselt perede ja laste abistamise, märkamise ja probleemide lahendamise nimel. Lastekaitsetöö on väga mitmekülgne ning nõuab palju oskusi. Lastekaitsetöötajad on Eestis väga hea kvalifikatsiooniga ning väärivad kindlasti tunnustamist,“ sõnas Mölder.

Homsel pidulikul üritusel antakse üle auhind parimale lastekaitsetöötajale. 2018. aasta parima töötaja tiitlile kandideerivad 7 lastekaitsetöötajat. Tänavu aasta nominendid auhinnale on Tiina Juurik (Haabersti LOV); Kristi Kensap (Kesklinna LOV); Kadri Poom (Mustamäe LOV); Linda Õisman (Pirita LOV); Reelika Haani (Nõmme LOV); Liina Virks (Kristiine LOV) ja Kristiina Keerd (Lasnamäe LOV).

Nimetatud tiitlit antakse välja alates 2015. aastast. Tiitli on saanud Anne Sundja (Kristiine linnaosavalitsus) 2015. aastal, Aasa Rohtla (Haabersti linnaosavalitsus) 2016. aastal ja Marit Pauk (Põhja-Tallinna linnaosavalitsus) 2017. aastal.

Ürituse lõpus toimub J. Poska maja trepil ka traditsiooniks saanud kõigi osalejate pildistamine. Osalejatele esineb René Soom, teda saadab pianist Tarmo Eespere.

Uudise rubriigid: