21.06.2021

Lastesõim Planeedi Mudila õppeaia pidulik avamine

Kuumal esmaspäevasel suvepäeval, 21. juunil 2021, avati pidulikult Lastesõim Planeedi Mudila õppeaed.

Lastesõim Planeedi Mudila õppeaia reaalne vanus on juba umbes 11 aastat. Alates 2010. aastast on tegeletud rohemajandusega, mil valmisid esimene tsinkplekk lastevannist kasvulava tomatitele, paprikatele ja suvikõrvitsatele, mille eest koos lastega hoolitseti. 

2014-2015 sai rõhuasetus asetatud laste töökasvatusele ning tegevus suunati otse taimedele ja nende kasvatamisele. Sellel perioodil valmisid hoolekoguga kööstöös esimesed taimekasvatuskastid. 

Praegune õppeaia kujundus sai hoo sisse tänu 2020. aasta Tallinna linna poolt korraldatud projektile "Linna õppeaiad".  

Õppeaia eestvedamisel, arendamisel ja sellega seotud tegevustega oli paslik pidulikul üritusel tänada kõiki, kes olid oma panuse andnud. Direktor Oivi Saluri andis üle tänukirjad ja  sümboolsed kingitused.

Suur õppeaia eestvedaja on olnud muusikaõpetaja Külli, kes hoolitses ka üritusel selle eest, et külalised teaksid, mida täpselt on õppeaias tehtud - tutvustades õueala ja õppeaeda külalistele. 

Suupistelaud ja joogid olid valmistatud oma aia rohelisest. 

Lastesõim Planeedi Mudila tänab kõiki, kes  kuumal suvepäeval olid õppeaia avamisele tulnud. Koos edendame keskkonnateadlikkust, aktiivseid ning tervislikke eluviise. 

IMG_7313.jpg

IMG_7323.jpg

IMG_7320.jpg